środa, 10 czerwca 2015

VILLA TORLONIA

Hello my Dear,
What do you think about the new look?

This time I'd like to show you a set that I bought recently at ZARA. It could not be missed, immediately caught my eye on fitted cut and checkered pattern. After trying on I knew that it would be the very best choice, and this is a "MUST HAVE" type. As always, I want to notice that this season it is trendy  on the catwalks.

The suit is all-purpose, suitable for work, for business meetings and a weekend walk in the park. You can combine it even with a shirt with the same pattern, which will contribute to the creation of the original total look.

In this photo session I decided to blend  this suit in other way -  loosely and comfy. I used to this purpose a white T-shirt (basic type) and added intriguing glasses , which look like LEGO, which I bought from the Polish company BRYLOVE. I think all elements are a perfect combination which gives interesting result.Witajcie moi Drodzy,
co sądzicie o nowym looku ?

Tym razem chciałbym Wam pokazać zestaw, który kupiłem niedawno w ZARA. Nie byłem w stanie przejść obok niego obojętnie, od razu przykuł mój wzrok taliowany fason oraz kraciasty wzór. Po przymiarce wiedziałem, że będzie to najlepszy wybór i jest to rzecz  typu „MUST HAVE „ . Jak zawsze chcę zwrócić Waszą uwagę, że w tym sezonie jest to trendem na wybiegach.

Zestaw jest uniwersalny, nadaje sie zarówno do pracy, na spotkania biznesowe jak  i na  weekendowy spacer po parku.  Komplet można połączyć nawet z koszulą w te same wzory, co przyczyni się do powstania oryginalnego total looku.

 W tej sesji postanowiłem zestawić go inaczej, luźno i wygodnie  używając do tego białego podkoszulka z serii basic oraz dodając  intrygujące okulary przypominające LEGO,  które kupiłem od Polskiej firmy Brylowe. Myślę, że idealnie łącza się z całością, nadając stylizacji ciekawszy charakter .


 
 /Jacket Zara / Trousers Zara / T-shirt Zara / Watch Rolex / Shoes Valdasaar / Sunglasses http://www.brylove.com/
  Photography : Jacek Juras 
image processing Sylwia.Kopaniarz 
                                                              
                                         My website : lukaszomiotek.wix.com
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz