wtorek, 29 lipca 2014

PINK WHITE

Jak zapewne już wiecie z wpisów na Facebooku, wróciłem do wspaniałego, magicznego Rzymu! Ale mam dla Was post, do którego materiał został przygotowany jeszcze w Polsce, przez fotografkę Ewę Gałkę. Za tło posłużyła wrocławska pergola, jedno z moich ulubionych miejsc w tym mieście. W ostatnim czasie jestem zakochany w bieli i śmietankowych odcieniach, łącze je z różnymi kolorami. Tym razem wybrałem wielki trend tego sezonu, czyli róż i fuksję. Co sądzicie o takim połączeniu?


 As you probably already know from my Facebook, I went back to the wonderful magic Rome! But I have a publication for you, to which the material has been prepared, in Poland, by photographer Ewa Gałka. The background to photo session is Wroclaw Pergola, one of my favorite places in this city. Recently I am crazy about white and cream shades, match them with different colors. This time I chose a big trend this season, which is pink and fuchsia. What do you think of this combination?

 Jackets Zara / Sunglasses Seen / Shirts Balmain /  Tie Escada /Shorts designed by myself  /  /Watch Rolex /Shoes Zara
 Photography : Ewa Wanat Gałka


                                                       http://lukaszomiotek.wix.com/lukaszomiotek 

                                            Menfashionmadness blogger-stylist-makeup-artist-designer

3 komentarze:

 1. Lubię to, że często stawiasz na detale, które idealnie dopełniają stylizacji. Tutaj pierwszą rolę (według mnie) odgrywa krawat, na którym skupia się cała uwaga. Jedyne, co mnie gryzie to te zaciągnięte baaardzo wysoko skarpetki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. l absolutely fell in love with your blog, following you!<3
  Make sure you also check out my blog and follow me as well.

  http://fashionableperfection.blogspot.nl/

  Love John Setrodipo

  OdpowiedzUsuń